Про нас

Про нас

«Гал-Кат» — промислове підприємство засноване у 2005 році.
Основним напрямком діяльності є виготовлення заготівки мідної для волочіння (катанки), дроту мідного електротехнічного, дроту мідного зварювального, струмопровідної мідної жили, емальпроводів, проводу контактного з міді та її сплавів, проводу для щіток електричних машин, дроту алюмінієвого електротехнічного та жили алюмінієвої електротехнічної, які поставляються на кабельні заводи і підприємства України та Європи і використовуються для виготовлення кабельно-провідникової продукції.
Продукція підприємства «Гал-Кат» створюється на сучасному обладнанні європейського виробництва (Continuus-Properzi S.p.A.). Так, заготівка мідна для волочіння (катанка) ø 8,0 мм і ø 12,7 мм, виготовляється методом гарячої прокатки, а катанка безкиснева ø 8,0 мм, ø 12,5 мм і ø 20,0 мм — методом кристалізації на обладнанні Rautomead (Шотландія). Струмопровідні жили, дроти та проводи виготовляються на обладнанні фірм NIEHOFF (Німеччина), SKET (Німеччина), DIGEP (Угорщина). Мідні обмотувальні проводи виробляються на сучасному обладнанні австрійської фірми «MAG» із сировини вищої якості — мідної катанки класу «А» і електроізоляційних емаль лаків фірми «IVA Essex» (Франція).

На підприємстві запроваджено систему управління якістю згідно з ISO 9001:2015. Департамент якості, відділ технічного контролю та атестована центральна заводська лабораторія дозволяють забезпечувати контроль якості продукції на всіх етапах виробництва.

Розуміючи, що зростання темпів економічних показників підприємства неможливе без збалансованої соціальної політики, керівництво «Гал-Кат» приділяє велику увагу розвитку соціальних програм для своїх працівників. У найближчих планах – розробка проекту безкоштовного страхування на певну суму за рахунок підприємства. Це надає відчуття стабільності та впевненості 500-м нашим співробітникам.

Починаючи з 2009 року згідно з Міжнародним Економічним рейтингом «Ліга кращих», «Гал-Кат» щорічно офіційно отримує статус «Підприємство року» та займає провідні позиції серед 350 000 суб’єктів господарювання України в класі «середні підприємства». Таке почесне звання повністю підтверджує правильну стратегію розвитку нашого підприємства і надає впевненість у подальшій динаміці його економічного зростання.

Наші Сертифікати

Наші Сертифікати

Галерея

Галерея
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
https://jurnal.ft.uns.ac.id/slot-demo/